Winx club 3D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club 3D


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptypon sij 19, 2009 4:37 pm

[img]https://winx3d.1talk.net/neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Albumsovo je za musu_rock koje sam slaucajno napravila
[Vrh] Go down
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptypon sij 19, 2009 4:37 pm

[Vrh] Go down
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptypon sij 19, 2009 4:39 pm

[url=https://winx3d.1talk.net/avataripotpisi-i-ostala-grafika-f28/neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Winx-7]neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Winx-7[/url]
[Vrh] Go down
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptypon sij 19, 2009 4:41 pm

[url=https://winx3d.1talk.net/avataripotpisi-i-ostala-grafika-f28/neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Winx-7]neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Winx-7[/url]ewo pttpis a avanter neznam praviti i ewo koda
Kod:
<a href="http
[Vrh] Go down
Musa_Rox
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
Musa_Rox


Female Broj postova : 472
Age : 28
Lokacija : čik pogodi
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi14m_9e17240
Registration date : 11.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptyuto sij 20, 2009 3:47 am

Pa nisu bas tako veliki mogla bi da ih smanjis
[Vrh] Go down
***Mery***
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
***Mery***


Female Broj postova : 907
Age : 26
Lokacija : BiH(Sarajevo)
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi12m_0800f76
Registration date : 19.10.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptyuto sij 20, 2009 6:36 am

To se ensme radit
[Vrh] Go down
https://winx3d.1talk.net
Musa_Rox
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
Musa_Rox


Female Broj postova : 472
Age : 28
Lokacija : čik pogodi
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi14m_9e17240
Registration date : 11.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptyuto sij 20, 2009 12:46 pm

Jako je široko!!!
[Vrh] Go down
Musa-Layla-Aldina
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
Musa-Layla-Aldina


Female Broj postova : 280
Age : 26
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi14m_9e17240
Registration date : 26.10.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 1:47 am

da u pravu si
[Vrh] Go down
***Mery***
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
***Mery***


Female Broj postova : 907
Age : 26
Lokacija : BiH(Sarajevo)
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi12m_0800f76
Registration date : 19.10.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 5:53 am

Ne da je preširoko,neko to se nesmije radit jer to nijenjen rad
[Vrh] Go down
https://winx3d.1talk.net
Musa_Rox
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
Musa_Rox


Female Broj postova : 472
Age : 28
Lokacija : čik pogodi
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi14m_9e17240
Registration date : 11.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 11:44 am

To je ukrala wallpaper pa je samo dodala text
[Vrh] Go down
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 12:08 pm

nisam musa rock pricaj sta oces
[Vrh] Go down
***Mery***
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
***Mery***


Female Broj postova : 907
Age : 26
Lokacija : BiH(Sarajevo)
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi12m_0800f76
Registration date : 19.10.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 2:22 pm

uzela je wallpaper i dva put ga pastirala,jedan je preobrnjeni,evo sliku u pravoj forumi:
neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Musawallpaper
[Vrh] Go down
https://winx3d.1talk.net
Musa_Rox
Winx fan 4ever and 4ever
Winx fan 4ever and 4ever
Musa_Rox


Female Broj postova : 472
Age : 28
Lokacija : čik pogodi
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi14m_9e17240
Registration date : 11.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysri sij 21, 2009 2:25 pm

winx club je napisao/la:
nisam musa rock pricaj sta oces

PRIČAĆU ŠTA HOĆU I JA NISAM MUSA_ROCK VEĆ MUSA_ROX I TI PRIČAJ ŠTA HOĆEŠ PA VIDI DA WINX_CLUB IMA DOKAZ
[Vrh] Go down
winx club
Saznaješ za svoje moči
Saznaješ za svoje moči
winx club


Broj postova : 34
Age : 24
Naj Winx: : neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) F_buddyi11m_1c3d6d8
Registration date : 30.12.2008

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptyčet sij 22, 2009 4:59 am

slasaj na tu remu necu ici nrecu da se svadjam
[Vrh] Go down
Bajata
Gost




neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptypet vel 13, 2009 1:37 pm

Ma nije to što je preširoko nego je uzela sliku sa Googlea i napravila još nekaj Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Bloom.Layla_fan
Nemaš pojma o Vilama
Nemaš pojma o Vilama



Broj postova : 5
Age : 27
Registration date : 10.02.2009

neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Emptysub vel 14, 2009 6:40 am

[quote="winx club"][/quote="winx club"]

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kako lijepo kradeš!!Ja sam tu sliku našla na googlu.Samo si napisala Musa_rock.Novi nadimak za tebe:copy-paste
[Vrh] Go down
Sponsored content





neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty
PostajNaslov: Re: neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)   neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi) Empty

[Vrh] Go down
 
neki potpisi i avanteri sto sam slucejno napravila(valjda se ovako pravi)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ***MOJI NOVI AVATARI I POTPISI U GIMPU***
» E ovako drustvo!!!
» Avatari i potpisi
» Moji avatari i potpisi!!
» Pozadine,potpisi,avatari...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club 3D :: Avatari,potpisi i ostala grafika...-
Forum(o)Bir: